Registration is closed for this course. Please contact the host for more information.

Introductory Workshop

Estill Voice Training - warsztaty wprowadzające (INTRO)
Course ID: 2451
Date: 2023/08/27 to 2023/08/27 (YYYY/MM/DD) Time: 12:00-16:30 Cost: early bird do 1.08 - 390zł, cena regularna od 1.08 - 430zł, studenci Wydra Music Studio - 350zł Language: Polish
Instructors: Michalina Zwierzychowska-Wydra
Contact: Michalina Zwierzychowska- Wydra | wydramusicstudio@gmail.com | +48531097953
Course Location:
Wydra Music Studio
Wieniawskiego 5/9 
Poznan Polska
Poland

Przyjdź i zobacz co potrafi Twój głos!

Poznaj Estill Voice Training - trening głosu stworzony przez Amerykankę Joe Estill. EVT jest jedną ze sztandarowych technik znanych w wokalnym świecie. Metoda opiera się na anatomii i fizjologii głosu. Jest narzędziem stosowanym w kształceniu aktorów musicalowych m.in w Wielkiej Brytanii. Estillowy trening może być wykorzystywany w wielu gatunkach muzycznych, a także wspierać pracę z głosem mówionym czy rehabilitację głosu. W EVT poznasz struktury, które przyczyniają się do produkcji głosu. Dowiesz się jak je kontrolować. Ta kontrola nie prowadzi do ograniczenia, ale otwiera możliwości. Zacznij świadomie pracować nad mięśniami i zdecyduj którą drogą chcesz podążać.

Świadoma technika:

- zapewni Ci zdrowy głos

- pozwoli wyrażać siebie i dokonywać artystycznych wyborów - brzmij tak jak chcesz

- zredukuje poziom lęku przed wystąpieniami i zwiększy Twoją pewność

Trening Estill nauczy Cię wykorzystywać w pracy nad głosem wzrok, słuch, odczucia fizyczne i wyobraźnię. Dowiesz się co różni i łączy wokalistów różnych stylów muzycznych.

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkich tych, których pasjonuje głos i rozwój, początkujących i zaawansowanych wokalistów, aktorów, trenerów głosu, nauczycieli śpiewu, logopedów...

Ramowy plan spotkania:

1. O autorce metody. O modelu Estill - CRAFT, ARTISTRY, PERFORMANCE MAGIC.

2. Wprowadzenie do anatomii głosu - SOURCE, POWER, FILTER. 

3. Jak skutecznie pracować nad głosem - ATTRACTOR STATE, EFFORT, RELAXATIONS MANEUVERS.

4 . FIGURES FOR VOICE- figury wokalne - podstawowe ćwiczenia EVT na izolacje poszczególnych mięśni głosu.

5. VOICE QUALITIES - Przepisy na podstawowe jakości głosu- Speech, Falsetto, Sob, Twang, Opera i Belt.

O prowadzącej:


Michalina Zwierzychowska-Wydra - voice coach i twórca Wydra Music Studio. Jako druga osoba w Polsce zdobyła tytuł Estill Master Trainer w metodzie Estill. Posiada również certyfikat ukończenia rocznego kursu wokalnego w Complete Vocal Institute (największym instytucie wokalnym w Europie z siedzibą w Danii). Michalina jest też certyfikowanym trenerem Modern Vocal Training (LEVEL 2) oraz absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunkach: Kształcenia głosu i mowy oraz Przygotowania do prowadzenia zajęć z emisji głosu. Niedawno zdobyła również certyfikat instruktora metody Butejki. Regularnie bierze udział w międzynarodowych konferencjach (Estill World Voice Symposium, World Voice Teachers Expo, Międzynarodowe Seminaria Naukowe MIX). Od 2022 roku Michalina jest certyfikowana jako Vocal Health First Aider. Brała udział w warsztatach terapii manualnej "Vocal massage" prowadzonych m.in. przez Stephena Kinga. ". Od lat prowadzi sesje indywidualne i szkolenia grupowe zarówno dla tych, którzy chcą pracować nad emisją w mowie jak i w śpiewie. W wolnych chwilach Michalina rozwija autorski projekt muzyczny pod pseudonimem "Mikki Wyde". 

Więcej przeczytasz tu: https://www.wydramusicstudio.pl/michalina-zwierzychowska-wydra

Profil trenera: https://www.estillvoice.com/find-a-trainer/trainer-profile/?uid=1611

DODATKOWE INFORMACJE:

  • po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa
  • cena kursu zawiera materiały ( w jezyku ang)


PO DOKONANIU REJESTRACJI WYŚLĘ DO CIEBIE WIADOMOŚĆ MAILOWĄ ZE SZCZEGÓŁAMI DO WPŁATY.


Return to List