Registration is closed for this course. Please contact the host for more information.

Wprowadzenie do Estill Voice Training (EVT)

Introductory Workshop
Course ID: 994
Date: 2020/09/26 to 2020/09/26 (YYYY/MM/DD) Time: 11-17 Cost: 400 zł Language: Polish
Instructors: Kamil Dominiak
Contact: Kamil Dominiak | kamildominiak@gmail.com | +48661200199
Course Location:
ONLINE, ZOOM
ONLINE 
Warszawa ONLINE
Poland

Estill Voice Training to metoda pracy nad głosem opracowana przez Jo Estill- śpiewaczkę, specjalistkę w dziedzinie fizjologii głosu.

Model Estill to system, który udziela praktycznych odpowiedzi na temat funkcjonowania głosu. Jo Estill wierzyła, że praca nad głosem, aby w pełni rozwijała potencjał człowieka musi być oparta na 3 filarach- Rzemiośle, Artyzmie i Magii:

Rzemiosło to wiedza o głosie, umiejętnośc rozpoznawania niepotrzebnych napięć w ciele, radzenia sobie z nimi i używania tych mięśni, które są w danym zadaniu potrzebne.

Artyzm to dziedzina jaką się zajmujesz i jej wymagania. Może to być śpiewanie, aktorstwo, uczenie w szkole, kontakt z klientem.

Magia- to psychologia głosu; umiejętność zbudowania relacji z rozmówcą, z widownią

1-dniowy warsztat wprowadzajacy przybliży Ci podstawowe założenia tego treningu. Dowiesz się w jaki sposób kontrolować posczególne struktury swojego głosu, by uzyskać dostep do nowych jego barw i używać go mniejszym wysiłkiem. Ćwiczenia nauczą Cię identyfikować jakie mięśnie wykorzystywane są w emisjach w różnych stylach muzycznych takich jak pop,rock,country, śpiew klasyczny czy musicalowy. Dowiesz się jak dbać o swoje ciało i jak ćwiczyć, aby nie tylko słyszeć głos, lecz czuć go całym ciałem. Model Estill świetnie sprawdza się dla wszystkich, którzy chcieliby pracować nad głosem również w mowie. Ćwiczenia z pewnością pomoga Ci znaleźć sposób na to by brzmieć pełniej, dźwięczniej i unikać chrypy i nadmiernego zmęczenia po całym dniu pracy.

RAMOWY PLAN KURSU:

1.Kim była Jo Estill i czym jest Model Estill?

2.Wprowadzenie do Anatomii Głosu.

3.Wysiłek i Relaks- jak pracować głosem, by się mniej męczyć

3.Figury Wokalne- podstawowe ćwiczenia EVT- izolacje poszczególnych mięśni głosu (tak jak w przygotowaniu technicznym do tańca)

4.Podstawowe Jakości Głosu- Speech, Falsetto, Sob, Twang, Opera i Belt- ćwiczenia, które odsłonią rożne oblicza Twojego głosu ;)

5 .Coaching - praca indywidualna z każdym z uczestników na wybranej piosence, tekście lub ćwiczenie wybranego elementu EVT

O prowadzącym:

Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody Estill Voice Training (EVT).Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na kierunku aktorstwo dramatyczne oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jako aktor pracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek, The Rocky Horror Show, Jerry Springer – The Opera , La Cage aux FollesSweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street oraz spektaklach Chory z urojeniaPanny Wilka i Balladyna. Przez kilka ostatnich lat był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzyl role w musicalu Les Miserables oraz Jesus Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus.

Ma w swoim dorobku płytę zatytułowaną Kantata Jazzowa (teksty: Michał Rusinek, kompozycje: Ignacy Jan Wiśniewski)

Kamil prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie i Białymstoku. Współpracował z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną i Filmową i Telewizyjną w Łodzi.

/dane do wpłaty oitrzymasz mailem po zalogowaniu się na stronie estillvoice.com/

/warsztat odbywać się będzie za pośrednictwem platformy zoom- link do wydarzenia otrzymasz po dokonaniu wpłaty na konto/


Return to List