Register with EVI: Step 1

Step 1: Register with EVI to reserve your seat.
Step 2: Pay tuition to course host through payment link or direct email to course host.

Introductory Workshop

Wprowadzenie do Estill Voice Training
Course ID: 1880
Date: 2022/05/21 to 2022/05/21 (YYYY/MM/DD) Time: 5 Cost: 400/450/500 PLN Language: Polish
Instructors: Kamil Dominiak
Contact: Kamil Dominiak Kamil Dominiak | kamildominiak@gmail.com | 661200199
Course Location:
Fabryka Brzmienia
ul.Czajkowskiego 14 92-511
Łódź Łódź
Poland

Śpiewanie lekko wysokich dźwięków sprawia Ci kłopot?

Wciąż wyciskasz dźwięki i nie wiesz jak przestać?

A może szukasz mocy w głosie, żeby zaśpiewać swoją ulubioną popową balladę lub musicalowy song?

Kamil Dominiak warsztaty kieruje do wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak działa głos- początkujących i zaawansowanych. Nauczysz się prostych technik, które przydadzą Ci się w codziennej pracy nad poszerzaniem skali głosu, wzmacnianiu go i dbaniu o zdrowie.

Warsztat będzie składał się z wprowadzenie teoretycznego do techniki wokalnej w oparciu o metodę Estill Voice Training oraz z części praktycznej, w której każdy uczestnik będzie mógł wypróbować nabyte umiejętności w wybranej przez siebie piosence.

RAMOWY PLAN KURSU:

1. Kim była Jo Estill i czym jest Model Estill?

2. Nawyki - jak skutecznie pracować nad głosem?

3. Moc – Źródło – Filtry - czyli anatomia krtani, oddechu i rezonatorów.

4. Figury Wokalne - podstawowe ćwiczenia EVT - izolacje poszczególnych mięśni głosu.

5. Podstawowe Jakości Głosu: Speech, Falsetto, Sob, Twang, Opera i Belt.

6. Coaching - praca indywidualna z każdym z uczestników na wybranej piosence, tekście lub ćwiczenie wybranego elementu EVT.

Kamil Dominiak

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) na kierunku aktorstwo dramatyczne oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody pracy z głosem- Estill Voice Training (EVT).

Jako aktor pracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek, The Rocky Horror Show , Jerry Springer – The Opera, La Cage aux Folles , Sweeney Todd oraz spektaklach dramatycznych Chory z urojenia, Panny Wilka, Balladyna i Wesele. Przez kilka ostatnich lat Kamil był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzyl role w musicalu Les Miserables oraz Jesus Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus.

Ma w swoim dorobku płytę zatytułowaną Kantata Jazzowa (teksty: Michał Rusinek, kompozycje: Ignacy Jan Wiśniewski) oraz liczne zagrane koncerty m.in. trasa koncertowa Accantus Live, koncert Musicalove w Teatrze Rampa w Warszawie, koncert Step by Step oraz z Wiednia do Rio w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz solowy recital musicalowy Here I come.

Można go również usłyszeć w Teatrze Polskiego Radia w słuchowiskach, m.in. Zwierzęca Zajadłość (reż.T.Man) oraz Białe Małżeństwo (reż. Waldemar Modestowicz). Kamil użycza swojego głosu postaciom w filmach animowanych.

We współpracy ze Studiem Aktorskiej Interpretacji Literatury czytał poezję Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w projekcie realizowanym dla Wikipedii.

Kamil prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie i Białymstoku. Współpracował z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną, Filmową i Telewizyjną w Łodzi.


Return to List