Registration is closed for this course. Please contact the host for more information.

WPROWADZENIE DO ESTILL VOICE TRAINING (EVT) - Online

Introductory Workshop
Course ID: 1222
Date: 2021/02/20 to 2021/02/20 (YYYY/MM/DD) Time: 11-18 Cost: 400 zł Language: Polish
Instructors: Kamil Dominiak
Contact: Kamil Dominiak | kamildominiak@gmail.com | 661200199
Course Location:
ONLINE, ZOOM
ONLINE, ZOOM 
Warszawa Polska
Poland

Estill Voice Training (EVT) to metoda pracy nad głosem stoworzona przez Jo Estill- amerykańską śpiewaczkę i specjalistkę w dziedzinie fizjologii głosu.

Estill wierzyła, że trening głosu można podzielić na 3 części: Rzemiosło- Artzyzm i Magia

Rzemiosło to umiejętnośc zdrowego używania głosu

Artyzm- to używanie głosu w dzidzinie którą sie zajmujesz, np. aktorstwo, śpiew, uczenie w szkole, kontakt z klientem.

Magia- to psychologia głosu; umiejętność zbudowania relacji z rozmówcą, z widownią

1-dniowy warsztat wprowadzajacy przybliży Ci podstawowe założenia tego wyjątkowego treningu. Poznasz Figury i Jakości Głosu-podstawowe ćwiczenia EVT. Dowiesz się co rożni i łączy wokalistów różnych styli muzycznych takich jak pop, rock, country, musical, opera. Poznasz techniki, które pomogą Ci lepiej wykorzystywać zmysły (wzrok, słuch, odczucia fizyczne) i wyobraźnię w codziennej pracy nad Twoim głosem.

Kurs skierowany jest do ludzi, którzy posługuą sie głosem zawodowo, ale nie tylko. Zapraszam początkujących i zaawansowanych wokalistów, aktorów, nauczycieli śpiewu, logopedów, terapeutów głosu oraz wszystkich pasjonatów samorozwoju :)

"Każdy ma piękny głos,tylko musi wiedzieć, jak go używać" Jo Estill

RAMOWY PLAN KURSU:

1.Kim była Jo Estill i czym jest Model Estill?

2.Wprowadzenie do Anatomii Głosu.

3.Wysiłek i Relaks- jak pracować głosem, by się mniej męczyć

3.Figury Wokalne- podstawowe ćwiczenia EVT- izolacje poszczególnych mięśni głosu (tak jak w przygotowaniu technicznym do tańca)

4.Podstawowe Jakości Głosu- Speech, Falsetto, Sob, Twang, Opera i Belt- ćwiczenia, które odsłonią rożne oblicza Twojego głosu ;)

5 .Coaching - praca indywidualna z każdym z uczestników na wybranej piosence, tekście lub ćwiczenie wybranego elementu EVT

O prowadzącym:

Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody Estill Voice Training (EVT).Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na kierunku aktorstwo dramatyczne oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Jako aktor pracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek, The Rocky Horror Show, Jerry Springer – The Opera , La Cage aux FollesSweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street oraz spektaklach Chory z urojeniaPanny Wilka i Balladyna. Przez kilka ostatnich lat był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzyl role w musicalu Les Miserables oraz Jesus Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus.

Ma w swoim dorobku płytę zatytułowaną Kantata Jazzowa (teksty: Michał Rusinek, kompozycje: Ignacy Jan Wiśniewski)

Kamil prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie i Białymstoku. Współpracował z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną i Filmową i Telewizyjną w Łodzi.

/dane do wpłaty oitrzymasz mailem po zarejestrowaniu się na stronie estillvoice.com/

/warsztat odbywać się będzie za pośrednictwem platformy zoom- link do wydarzenia otrzymasz po dokonaniu wpłaty na konto/


Return to List